Якісний і швидкий монтаж кондиціонерів, ціна якого вас порадує

Наш інтернет-магазин створений для вашого комфорту, саме тому ми не просто пропонуємо вам широкий асортимент кондиціонерів від провідних світових виробників, а й їх установку. Наші фахівці точно знають всі особливості і слабкі місця будь-якій кліматичній системи, що дозволяє багато в чому допомогти вам, у тому числі й монтаж. Довірте нам підбір, монтаж кондиціонера, його обслуговування і ви позбудетеся від купи клопоту, отримати надійну техніку на довгі роки.

Встановлення кондиціонерів у Львові: основні питання

Чи є якісь відмінності при монтажі і встановленні кондиціонера від різних виробників?

Сучасні прогресивні спліт-системи незалежно від популярних брендів, представляються універсальними і мають подібну інструкцію під час монтажу. Отже, встановлення кондиціонера Львів Mitsubishi Heavy, так само як і спліт-системи Cooper & Hunter буде імовірно однаковою. Основна відмінність полягає в тому, що кондиціонер Мітсубісі володіє більш широким функціоналом, проте монтаж залишається однаковим у більшості випадків.

Яка гарантія на установку кондиціонерів?

Якщо ви замовили кондиціонери у Львові монтаж від компанії ТеплоХолод, то ми даємо гарантію до 5 років безкоштовного сервісного обслуговування. Відзначимо, що при установці кондиціонера ми використовуємо високоякісні матеріали, які гарантують довгий термін експлуатації. Довготривала безперебійна робота кліматичного обладнання, у більшості залежить від того, наскільки якісним був монтаж.

У чому виявляється неправильна встановлення кондиціонерів?

Якщо монтаж прокладається в 2 етапи, то на основному з них через протиприродно звільнених розмірів, наприклад, якщо не враховані необхідні матеріали, наприклад схиляння стелі в процесі ремонту, неможливо провести монтаж внутрішнього блоку кондиціонерів. Продуктивність кондиціонерів може значно знизиться від поломки труб, неякісно їх з'єднанні, або при перевищенні максимально допустимої довжини фреонової магістралі. Саме тому монтаж має здійснюватись лише спеціалістами.

Також необхідно враховувати наслідки неправильного монтажу. Це і порушення внутрішнього оздоблення приміщення, втрата всієї естетики в установці і функціональності кліматичного приладу. Монтаж кондиціонерів має певні нюанси.

Чому потрібний монтаж кондиціонера для приміщення?

Монтаж кондиціонера у приміщенні гарантує створення належних комфортних кліматичних умов. Людське здоров’я, загальний настрій,алергічні реакції, продуктивність напряму залежать від температурних умов та чистоти повітря. Монтаж кліматичного обладнання допоможе стабілізувати вологість та температуру повітря, очистивши його від часточок пилу та бактерій. Професійний монтаж кондиціонерів сприяє покращенню здоров’я мешканців та робітників приміщення.

Чим монтаж від компанії ТеплоХолод відрізняється?

ТеплоХолод вже більше 7 років на ринку кліматичного обладнання, нами реалізовано тисячі проектів по установці побутових спліт-систем у Львові і області. У даній сфері - це є визначальним критерієм, чому довіритися слід саме нам. Монтаж від наших спеціалістів забезпечить належну довготривалу роботу кліматичного обладнання.

Відзначимо, що компанія ТеплоХолод співпрацює тільки з офіційними постачальниками кліматичного обладнання. У нашому магазині не тільки один з кращих асортименту в Україні, а й кращі комплектуючі для монтажу, а також відмінний колектив професіоналів з величезним досвідом роботи.

Чому монтаж має проводитись спеціалістами?

Монтаж кліматичного обладнання не є дуже складною процедурою, однак має певні малі тонкощі та нюанси. Лише люди з багаторічним досвідом знають, як проводити монтаж таким чином, щоб кінцевий результат відповідав заявленим очікуванням. Фахівці також можуть провести монтаж в будь-яких умовах, оскільки мають необхідні інструменти та навички.

Монтаж кондиціонерів допоможе швидко та без нервів отримати необхідне кліматичне обладнання, яке у цей же день зможе працювати згідно з заявленого функціоналу. Працівники ТеплоХолод проводять монтаж за доступними цінами та високої якості.

Причини замовити встановлення кондиціонерів Львів в ТеплоХолод

  • Ми працюємо без накруток! Ціна на монтаж кондиціонера буде оголошена відразу, як і за обслуговування кондиціонера або ремонт, тому вас не будуть чекати неприємні сюрпризи, коли в процесі з'являються зовсім несподівані суми. Ви завжди зможете зорієнтуватись у ціні перед тим, як відбудеться монтаж кондиціонера.
  • Короткі терміни виконання робіт. Ми працюємо без вихідних і завжди раді допомогти вам не тільки  встановлення кондиціонера у Львові, ціна мінімальна, але і з обслуговуванням і ремонтом. Просто зателефонуйте в абонентський сервіс обслуговування і зробіть виклик майстра, який проведе професійний монтаж.
  • Оригінальні деталі і якісні матеріали. Якщо вашому кондиціонеру, не залежно від типу, знадобиться ремонт, то ми будемо використовувати тільки якісні і оригінальні комплектуючі, що поставляються безпосередньо з заводів і мають сертифікати якості. Монтаж відбувається лише якісними та надійними елементами.
  • Спеціальні умови та акції на кондиціонери. Ми завжди раді запропонувати своїм клієнтам кращі ціни на монтаж кондиціонерів, їх обслуговування та ремонт.
  • Завжди акуратна робота, що не зашкодить вашому новому ремонту. Наші фахівці працюють не тільки якісно і швидко, але й акуратно і чисто. Навіть якщо доведеться проводити демонтаж внутрішнього блоку, ви можете бути спокійні за свої ремонти. Монтаж від ТеплоХолод – це мистецтво!
  • Після наших майстрів не потрібно переробляти. Сьогодні є багато приватних осіб, які заманюють низькими цінами на установку кондиціонерів, але вони часто роблять це непрофесійно і неякісно, як і ремонт кондиціонрів. Саме тому краще звернутися до кращих фахівців і заощадити час, гроші і нерви. Професійний монтаж кондиціонера дозволить заощадити у всіх знченнях.

Встановлення кондиціонерів: ціна

Ціна на монтаж кондиціонерів залежить від технічних характеристик конкретного обладнання. Стандартне встановлення кондиціонера в Львові передбачає класичне розміщення в приміщенні внутрішнього і зовнішнього блоків з магістраллю, довжиною до 5 м. Під час монтажу робляться точні виміри довжини магістралі і оголошується остаточна вартість роботи. Монтаж проводиться згідно правил безпеки та правил експлуатації.

Всі підключення, які передбачає монтаж, для кондиціонерів враховані, але які не вимагають застосування особливих пристосувань (муфт і фітингів), пайки і додаткової дозаправки фреоном (холодоагент). Монтаж потребує спеціальних дій, без яких його ефективність значно знизиться. Прокладка дренажу з висновком гофрованого шланга, застосовується для відводу накопичуваної води. Монтаж видимих частин фреонової траси в декоративний короб 60х60, але не більше 0,5 метра. Укладання та монтаж видимих частин кабелів електроживлення комунікацій в декоративний короб 16х18, але не більше 0,5 метра. Проводка кабелю для підключення кондиціонера до мережі, не більше 1,5 метра. Підключення кондиціонера, проведеним кабелем в електрощитову або в розетку. Буріння одного отвору під комунікаційну трасу в стіні, товщина якої не перевищує 0,8 метра. Монтаж потребує знань у цій сфері, саме тому ця процедура потребує руки фахівця.

Ще раз нагадаємо, що ми виконуємо проекти будь-якої складності і дбайливо монтуємо і ремонтуємо всі види кондиціонерів, як настінні, напольно-стельові, касетні, так і цілі спліт-системи. Монтаж проводиться спеціалістами, які мають великий досвід проведення даного виду робіт. Крім того, вас приємно здивує цна на установку кондиціонера від наших професіоналів, тому телефонуйте в будь-який час, і ми точно зуміємо вирішити вашу проблему з кондиціонуванням швидко і якісно.

Наші контакти